اصفهان در انتظار سومين دوره برگزاري نمايشگاه لوازم خانه و آشپزخانه مدرن

اصفهان در انتظار سومين دوره برگزاري نمايشگاه لوازم خانه و آشپزخانه مدرن

1395/5/26 1530 0

اصفهان در انتظار سومين دوره برگزاري نمايشگاه لوازم خانه و آشپزخانه مدرن

سومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات، لوازم خانه و آشپزخانه مدرن در تاریخ 26 تا 29 مرداد ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا می شود

سومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات، لوازم خانه و آشپزخانه مدرن در تاریخ 26 تا 29 مرداد ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا می شود.
به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، نمایشگاه تخصصی تجهیزات، لوازم خانه و آشپزخانه مدرن در سومین سال برگزاری، میزبان تعداد 124 مشارکت کننده از استان های اصفهان، تهران، یزد، چهارمحال و بختیاری، مرکزی و قزوین و نمایندگی های فروش محصولات ایتالیا و کره جنوبی در فضایی به مساحت 8500 مترمربع خواهد بود.
مشارکت کنندگان این دوره نمایشگاه در شاخه های ظروف آشپزخانه، اقلام تزئینی خانه و آشپزخانه، طراحی داخلی خانه و آشپزخانه، شیرآلات بهداشتی آشپزخانه، دکوراسیون داخلی و تجهیزات آشپزخانه اعم از هود، سینک و کابینت فعالیت دارند.
برندهای تکنو، کارال، صباپیشتاز کوشا، کرکماز و بن تاتی از برندهای شاخص حاضر در این نمایشگاه و همچنین شیرآلات رخشان، زیباسازان کیانا، گروه صنعتی انتخاب و لاوان از مشارکت کنندگان شاخص این دوره نمایشگاه لوازم خانه و آشپزخانه مدرن به شمار می روند.
حضور چند برند برتر داخلی برای اولین بار در نمایشگاه تجهیزات و لوازم خانه و آشپزخانه مدرن اصفهان و حضور نمایندگی های چند شرکت خارجی در بخش خانه مدرن از تفاوت های قابل طرح سومین دوره این نمایشگاه محسوب می شود.
ساعات بازدید از این نمایشگاه، 16 تا 22 تاریخ مذکور است.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر